محصولات

آریانا / معرفی محصولات آریانا

معرفی محصولات آریانا

سیستم کنترل و مدیریت کارخانه - FMCS

امروزه با توجه به سیر رو به رشد صنعت در زمینه های مختلف ، مدیریت مهندسی شده یک امر مهم و حیاطی در صنعت می باشد که با بهره گیری از دانش روز دنیا و ابزار کارآمد و کاربردی میتوان به این مهم دست پیدا کرد. شرکت آریانا با بهره گیری از توانمندی مهندسین IT و مهندسین شاغل در صنعت نسبت به ایجاد یک سیستم یکپارچه برای مدیریت کارخانه ها اقدام کرده که کمبود آن در صنعت کشور بسیار احساس می شد.
لازم به ذکر است این سیستم با بهرگیری از نرم افزار تولید ( P.I.C.S ) اقدام به مدیریت کارخانه می نماید. این سیستم با عنوان کنترل و مدیریت کارخانه چند سالی است که فعالیت ...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ


سیستم کنترل و مدیریت اطلاعات تولید - PICS

با توجه به نیاز روز افزون مدیران به داشتن سیستم هایی یکپارچه جهت کنترل و مدیریت فرآیندهای تولید در کارخانه ها و نیاز بیشتر به در اختیار داشتن پنل ها و گزارش های مدیریتی جهت مدیریت هر چه بهتر فرآیند تولید ، شرکت آریانا با بهره گیری از دانش مهندسین IT و همچنین مهندسان فعال در صنعت تولید اقدام به طراحی و ساخت نرم افزار کنترل و مدیریت اطلاعات تولید ( P.I.C.S ) نموده است.
از جمله فرآیندهایی که می توان با این نرم افزار کنترل و مدیریت نمود می توان به موارد زیر اشاره کرد :
مدیریت اطلاعات ماشین آلات تولید
مدیریت فرآیندهای تولید
مدیریت انبار
...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ


سیستم مدیریت آموزشگاه ها - LEMS

امروزه استفاده از سیستم های رایانه ای در تمامی عرصه های علمی و فرهنگی امری عادی بوده و استفاده از سیستم های نرم افزاریجهت کنترل و مدیریت اطلاعات تولید شده در آموزشگاه ها امری ضرورری می باشد.شرکت آریانا در راستای توسعه و بهبود مدیریت در آموزشگاه های کشور اقدام به طراحی سیستم کنترل و مدیریت آموزشگاه ها با عنوان LEMS نموده است که بخشی از امکانات این نرم افزار شامل موارد زیر میباشد.
1)مدیریت اطلاعات پایه
•انواع پرداختی ها
•انواع دوره ها
•دوره های آموزشی
•سوالات نظرسنجی
•کاربران و دسترسی کاربران
...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ


مددیار - سیستم مدیریت مراکز نگهداری از کودک و سالمند

مراکز نگهداری از کودک و سالمند به مراکز گفته میشود که جهت نگهداری از بیماران ، کدکان و سالمندان خدمات نگهداری و مراقبت در منزل و یا بیمارستان انجام میدهند. با توجه به گسترده بودن و وسیع بودن حجم خدمات قابل ارایه و شرایط متفاوت ارایه خدمات و شرایط درخواستی شرکت آریانا در راستای ارایه سیستمی یکپارجه جهت مدیریت این مراکز اقدام به ارایه محصولی با عنوان مددیار نموده است که از جمله مزایا و امکانات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.
...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ


شیرپوینت 2013

شیرپوینت یکی از ابزارهای قدرتمند شرکت مایکروسافت در زمینه سیستم های اداری تحت بوده که جهت کنترل و مدیریت تمامی فرآیندهای موجود در سازمان های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. با توجه به پیچیده بودن طراحی و توسه این ابزار قدرتمند برای سازمان ها ، شرکت آریانا اقدام به طراحی و تسعه فرآیند های مختلفی در شیرپوینت نموده است که بسته به نیاز مشتری به زبان های انگلیسی با تقویم میلادی و فارسی با تقویم شمسی نموده است تا موجب رضایت تمامی مشتریان خود را به دست آورد.
...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ


کنترل پنل وب سایت آریانا - CMS Aryana

وب سایت را می توان به عنوان یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغات نام برد که با هزینه پایین به صورت 24 ساعته در خدمت اهداف و برنامه های شرکت ها و موسسات تجاری می باشد با توجه به اهمیت این محصول در فضای مجازی و نیاز روز افزون به وب سایت ها و ارایه خدمات آنلاین به مشتری جهت مشتری مداری و حفظ سرمایه شرکت آریانا با بهره گیری از دانش روز دنیا اقدام به طراحی و ساخت وب سایت های اینترنتی به سفارش مشتری با بهره گیری از تگنولوژی روز دنیا می نماید. جهت مدیریت وب سایت ها شرکت آریانا اقدام به طراحی سیستمس جهت مدیریت کلی وب سایت ها نموده که به آن کنترل پنل
...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ


سامانه ارسال و دریافت پیامک و ایمیل

امروزه ارتباط مستمر و لحظه به لحظه با مشتریان یکی از ارکان اصلی سیستم های مدیریت ارتباط با مشتریان و یا همان CRM می باشد و این امر بدون استفاده از راه های ارتباطی جدید از قبیل ایمیل و پیامک مقدور نیست. شرکت آریانا با ارایه سرویس ها و سامانه های ارسال و دریافت پیامک و ایمیل با قابلیت اتصال به مودم های ارسال پیامک و یا اتصال به سرویس های آنلاین ارسال و دریافت پیامک و ایمیل این امکان را برای شما فرآهم می آورد تا شما ارتباط هر بیشتر و بهتری با مشتریان خود داشته باشید.
...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ


سیستم تلفن گویا و پاسخ گویی اتوماتیک

سیستم تلفن گویا و پاسخ گویی اتوماتیک یکی از سامانه های تعاملی با مشتریان در جهت دریافت نظرات آنها و هچنین ارتباط بهتر و بیشتر با مشتریان می باشد. لازم به ذکر است این سیستم با پخش پیام هایی برای فرد شماره گیرنده او را در استفاده از سیستم راهنمایی کرده و با دریافت شماره هایی که کاربر وارد می نمایید یک سر اطلاعات و خدمات را در اختیار مشتری قرار میدهد.
...

مشاهده محصول
دانلود کاتالوگ